TK20A60W
TK20A60W
Тип корпуса:TO220F
Field Effect Transistor Silicon N-Channel MOS Type; 600V; 20A; 45W; <0.155 Ohm(10A)
Подробнее
180,00
В корзину
В наличии:
6 шт
Способы доставки:
Описание
Комментарии (0)